6 Mayıs 2012 Pazar

Kategoriler:

Ahmet Maranki Karaciğer temizliği için kırmızı pancar kürü

By: Otçu Kız On: 00:41:00
 • Yazıyı Paylaşın


 • Ahmet Maranki Kırmızı Pancar

  Özellikle kozmik beden temizliği için Ahmet Maranki’nin tavsiye ettiği kırmızı pancar gündemdeki sebzeler arasına yerleşti.

  Kozmik beden temizliği sırasında sabah içilecek olan karışımı hatırlayalım:

  Kırmızı pancar, lahana, havuç, yeşil elma , bunlara ilaveten mevsimine göre ıspanak vea maydanozun suyunu içmemiz gerekiyor. Bu malzemelerimizi çiğ katı meyve sıkacağı ile sıkarak suyunu elde etmeliyiz. Bu sebzlerden çıkan suyu her sabah kahvaltı yerine içiyoruz. Sabah 2 bardak içilecek. Vücut sıcaklığında içilemsi gerekiyor. Sebze suyumuzun içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı döküyoruz ve yudum yudum içiyoruz. Zeytinyağını katmadığımız zaman, bu karışımdan istediğimiz faydayı göremeyiz.

  Ahmet Maranki Kırmızı Pancar Kürü

  Kırmızı pancar, karaciğeri temizleyici özelliğe sahiptir. karaciğerinizi temizlemek için bu kürü Ahmet Maranki tavsiye ediyor. Karaciğerden kaynaklı hastalıklardan karaciğer rahatsızlıkları, saç dökülmeleri, cilt problemleri, sedef hastalığı, vitiligo (ala) hastalığı, egzama, kurdeşen (ürtiker) için faydalıdır.

  Karaciğer temizliği için kırmızı pancar kürü nasıl yapılır?

  Kırmızı pancarı, 1 gece öncesinden sirkeli suya koyuyoruz. Sirkeli suyun temizleyici özelliği ile pancarın güzelce temizlenmesini sağlıyoruz.

  Sabah, temizlenmiş pancarımızı 1 litre kaynar suyun içine koyarak, 3 dakika kaynatıyoruz. Bir süre demlendirdikten sonra suyunu süzüyoruz ve cam bir kavanoza koyuyoruz. kırmızı pancar suyunu günde 3 defa, sabahları aç karnına içiyoruz. Bu küre 3 hafta devam edeceğiz. Toplu hazırlamayın, her gün taze olarak yapın ve için.  Description: Kırmızı pancarın faydaları nelerdir? Prof. Dr. Ahmet Maranki kırmızı pancar kürü pek çok hastalığın tedavisinde faydalı. Özellikle cilt sorunları ve karaciğer için yararlı olan kürün yapılışı,kırmızı pancar kürü,ahmet maranki sedef hastalığı tedavisi,kırmızı pancar suyu nasıl hazırlanır,pancar suyu nasıl yapılır,kırmızı pancar nasıl yapılır,kırmızı pancar,karaciğer rahatsızlıkları iç in bitkisel çözüm pancar,kırmızı pancarın faydaları ahmet maranki,kırmızı pancar kürü yorumları,pancar

  0 yorum: