20 Şubat 2014 Perşembe

Kategoriler: , ,

İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği İçin Bitkisel Çözü

By: Otçu Kız On: 03:14:00
 • Yazıyı Paylaşın

 • FSH yüksekliği için  İbrahim SARAÇOĞLU  testere dişli aslan pençesi kürü öneriyor. Aslan pençesinin yapraklarının kenarı testere dişi şeklinde olanı ile yapılacaktır.


  İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği İçin Bitkisel Çözüm

  Kürün Hazırlanışı : 1 tutam (3-4 gram kadar) kurutulmuş testere dişli aslanpençesi , kaynamakta olan bir su bardağı suyun içine atılır. Çok kısık ateşte 5 dakika daha kaynatılır ve altı söndürülürek soğumaya bırakın. Ilıdığı zaman süzülür ve sadece suyu alınır.

  Uygulanışı: Bir ay süre ile her gün 2 defa içilecek. İçme saatleri ise sabah kahvaltısından 2 saat sonra ve akşam yemeğinden 2 saat sonra olacak.

  Her defasında kürü taze olarak hazırlamalısınız.

  Uygulama müddeti ise 1 aydır. Bir ay uygulandıktan sonra 1 hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde 1 ay daha bu kürü uygulayın. Toplam müddeti 1 ay + 1 hafta ara + 1 ay

  İbrahim Saraçoğlu'nun tüm tarifleri için bakınız İbrahim Saraçoğlu etiketli yazılar


  Description: FSH yüksekliği için İbrahim Saraçoğlu testere dişli aslan pençesi kürü öneriyor. Aslan pençesinin yapraklarının kenarı testere dişi şeklinde olanı ile yapılacaktır.,fsh yüksekliği,estradiol yüksekliği,fsh hormonu yüksekliği,estradiol hormonu yüksekliği,fsh yüksekliği nedenleri,fsh ve lh yüksekliği,fsh yüksekliği nedir,fsh yüksekliği nedeniyle,fsh yüksekliğinde gebelik,fsh yüksekliğinin nedenleri

  0 yorum: